M Intelligence Agency of 3
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dobrodošli v virtualni svet vohunjenja, tekmovanja in iskanja neprecenljivih zakladov.
 
KazaloKazalo  GalleryGallery  Latest imagesLatest images  IščiIšči  Registriraj seRegistriraj se  PrijavaPrijava  

 

 Grand Hotel Wagner *****

Go down 
3 posters
AvtorSporočilo
Era Olivier
Vodja agencije
Era Olivier


Število prispevkov : 331
Join date : 12/03/2008

Grand Hotel Wagner ***** Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Grand Hotel Wagner *****   Grand Hotel Wagner ***** EmptyNed Apr 20, 2008 12:47 am

Eden izmed najboljših Grand hotelov v Palermu.
Nazaj na vrh Go down
Era Olivier
Vodja agencije
Era Olivier


Število prispevkov : 331
Join date : 12/03/2008

Grand Hotel Wagner ***** Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Grand Hotel Wagner *****   Grand Hotel Wagner ***** EmptyNed Apr 20, 2008 1:04 am

Era je prispela v hotel, kjer je bila nastanjena in se odpravila v svojo sobo. Takoj, ko je odprla vrata, je odložila brisačo in torbo, ter odšla k računalniku. V uho si je vraknila slušalko z mikrofonom in nato pogledala, če ji je Julie poslala podatke.
Popolnoma je otopela, ko je odprla prejeto datoteko s podatki. Moški, s katerim je pravkar postopala okoli je bil eden izmed agentov SIS. Delal je za Everssona. In ni mu bilo ime Daniel, ampak James. Izgledalo je, da je komaj vstopil v te vode, ali pa so ga skrivali, da niso izvedeli zanj.
''Prekleto!'' je zaklela Era in nato stopila do še nerazpakiranega kovčka. Slekla je kopalke in se preoblekla v stare dobre kavbojke in črno majico brez rokavov.
Po hitrem postopku je spakirala vse stvari in bila pripravljena na odhod. K vragu je poslala sestanek v njeni lažni službi. Nato se je preko računalnika povezala z oddajnikom in poklicala Julie.
''Era tu. Prosim, da pokličeš v mojo ljubo službo in rečeš, da se trenutno ne morem udeležiti sestanka zaradi...Ne vem,nekaj se izmisli.'' je hitro rekla in si popravila slušalko in mikrofon v ušesu. V sebi je preklinjala sebe, tole službo in tistega prasca.
''Ne, reci da dajem odpoved in nebom več prevajala pri njih. Se vidiva Julie. In hvala ti.'' je rekla po hitrem premisleku in pograbila kovček s stvarmi. Spravila se je v dvigalo in se nato spustila do recepcije. Vedla se je uglajeno in mirno, čeprav je v njej vrelo od jeze. Poklicala je taxi in se odpeljala na letališče.
Nazaj na vrh Go down
Summer
Začetnica
Summer


Število prispevkov : 80
Join date : 19/05/2008
Kraj : New York / USA

Grand Hotel Wagner ***** Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Grand Hotel Wagner *****   Grand Hotel Wagner ***** EmptyPon Maj 26, 2008 11:15 am

Summer se je leno pretegnila in vstala iz mehke postelje. Počasi je stopil do nižje omarice nekaj korakov stran od postelje na kateri je stala ura. "Komaj 10.00h je..." Je zamrmrala. V Palermo je prišla, da bi si oddihnila v hotelu s petimi zvezdicami. A kljub vsem udobju, Summer ni mogla nehati misliti na SIS in delo modela. Zadnje čase je bilo zanjo obremnjujoče.
Kaj naj počnem danes... je pomislila. Njeno planiranje današnjega dneva pa je zmotilo glasno trkanje po vratih. Summer je odprla in na vratih je stala sobracia, ki je v rokah držala pismo. "Ste vi gospa Sparks?" Je vljudno vprašala na angleščini, kar je Summer prijalo. Kljub temu, da je bila v Italijanskem hotelu je sobarcia z njo govorila angleško. "Gospodična Sparks." Jo je popravila Summer in ji namenila nekoliko neprijazen pogled. Sobarica se je opravičila in ji v roke potisnila zeleno ovojnico, a še preden je Summer uspela vprašati kaj sploh je to, je sobarica užaljeno izginila iz vidika.
Zaloputnila je vrata in s počasnimi koraki hodila po sobi do postelje hkrati pa odpirala pismo. Njene kostanjeve oči so drsele po vrsticah in na ustnicah se ji je narisal velik nasmeh. "Odlično!" Je dejala ponosno, ter pismo pustila na nočni omarici. Pismo je bilo namreč od njenega fotografa, ki ji je sporočil, da slikanje ta teden odpade, zato lahko ostane v Palermu dlje kot je bilo pričakovano.
Živahno je odšla do omare in jo na široko odprla. Torej.. kaj naj oblečem... je pomislila in iz omare privlekla modro poletno obleko. "To bo to." Je dejala in se po hitrem postopku oblekla, ter namazala. Dan je hotela izkoristiti kar se da lepo in sproščujoče. Imela pa ga je namen začeti na kavi v salonu. Ko se je končno uredila in se še tretjič pogledala v ogledalo je odšla proti vratom, nato pa se spomnila še pištole. Odkar je bila začetnica v SIS, ni hodila brez pištole nikamor. Saj nikoli ni vedela, kaj vse se ji lahko zgodi. Iz nočne omarice je vzela sivo pištolo, preverila če je polna in jo vtaknila v črno torbico na rami. "Tako, to bo to..." Je še dejala, se ozrla po sobi, če je še kaj pozabila vzeti in zapustila sobo.
Stopila je do dvigala, ki je začuda zdaj hitro prišlo. Saj ponavadi je bilo treba čakati na dvigala v tem hotelu dolgo. Bil je eden izmed vedno polnih, luksuznih hotelov.
Ko je izstopila iz dvigala v ogromen salon, se je zadovoljno nasmehnila in sedla za mizo, kjer jo je že z nasmehom na ustih čakal natakar. Ker je vedel, da je Summer iz Amerike je začel na angleščini "Želite?" Summer mu je zadovoljno vrnila nasmeh "Kavo s smetano, prosim." In natakar je že izginil za pultom.
Zdolgočaseno je pogledala po prostoru, ko je nedaleč stran zagledala znano postavo. Bilo je temnolaso dekle, ki ga je Summer že nekje videla, a se ni mogla spomniti kje. Nekaj časa je še strmela vanjo, ko se je dekle obrnilo proti njej.

[Tyyne Grand Hotel Wagner ***** 579750 ]
Nazaj na vrh Go down
Tyyne
Začetnica
Tyyne


Število prispevkov : 41
Join date : 24/04/2008
Kraj : Kitee - Finland

Grand Hotel Wagner ***** Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Grand Hotel Wagner *****   Grand Hotel Wagner ***** EmptyTor Jun 03, 2008 7:54 pm

Tyyne se je odločila za dopust v toplih krajih. In ker je hotela da je ta počitek res počitek, ni nič čudnega, da je izbrala prav hotel s petimi zvezdicami, ki se je nahajal prav v sončnem Palermu, kjer je bila že tretji dan. Njena soba se je nahajala v drugem nadstropju. Bila je čisto zraven dvigala, če si šel na desno je bila to prva soba na levi strani hodnika. Ta je imel lepo obarvane stene, ob robovih so bile postavljene krasne rože. Vrata so se odpirala s kartico, ki jo je dobila na recepciji. Takoj ko si prišel v sobo, je bila na levi visoka lesena omara z zlatimi ali vsaj pozlačenimi kljukami. Namenjena je bila shranjevanju čevljev in ostale garderobe. Takoj nasproti je bila velika kopalnica z masažno kadjo, tuš kabino, straniščem, umivalnikom in omaricami ter predali. Na polici ob umivalniku so bile lepo zložene hotelske brisače ter mila in šamponi. Spalnica je imela veliko zakonsko posteljo z baldahinom. Na obeh straneh so stale nočne omarice, na steni je viselo ogledalo. Nasproti postelje je bila miza, ob njej pa televizor in radio. Sobo so krasile lepe zavese v stilu s pohištvom, iz nje pa se je dalo priti na zaseben balkon. Imela je vse, kar potrebuješ za nadstandardno bivanje in še so stvari, ki bi jih lahko našteli.

Bilo je sveže poletno jutro. Sonce je posijalo skozi okno in vrglo žarke na Tyynejin obraz. Predramila se je in hitro zatisnila je oči. Obrnila se je stran od sonca in poskusila še malce poležati, vendar ni in ni šlo. Sončna svetloba je še kar sijala in povrh vsega še zelo močno. Z odejo se je pokrila čez glavo. Slišala je, da ura v zvoniku nekje v bližini ravno bije. In da ji ne bi bilo treba odpreti oči in pogledati na uro, je poskusila prešteti kolikokrat se je oglasil zvonec. Še kar jo je dajal spanec, zato se je že takoj zmotila. Ni ji preostalo drugega, kot da pogleda na uro, ki jo je imela na nočni omarici. Pomela si je oči in bila osupla: ''Ura je komaj nekaj čez sedem , jaz pa že ne morem več spati...'' se je pretegnila, ''počitek pa tak ja. Sicer je pa ura ravno prav za jutranji tek ali mogoče sprehod.'' Malo je še poležala, nato pa na hitro vstala. Odhitela je v kopalnico na stranišče in se umila. Iz omare je potegnila kratke hlače in majico brez rokavov. Ko je zapirala vrata, je to naredila preveč na hitro in slišal se je glasen ''Bum''. Upss ...malo bolj bom morala paziti. V hotelu sem gotovo samo jaz, ki že tako zgodaj kolovratim naokrog. Še osebje po mojem ni zbujeno kar pomeni, da se bom na zajtrk odpravila malo kasneje, si je mislila. Spalno srajco je zamenjala za oblačila in iz toaletne torbice potegnila še dezodorant – stvar, brez katere ne gre nikamor. Nekajkrat pritisnila in bila je pripravljena. ''Mislim, da s sabo ne bom potrebovala ničesar,'' si je še rekla in zapustila sobo. Zaklenila jo je in stekla po stopnicah navzdol. V hotelu je bilo še vse kot mrtvo. Nočni receptor je zaspal na stolu, tudi varnostnikov, ki so ves dan stražili vhodna vrata ni bilo na spregled. Tyyne se je čudila, a sedaj ji za to ni bilo mar. Odločila se je za sprehod ob obali, ker se ji je zdelo, da s tekom tako zgodaj ne bo daleč prišla...
Po urici in pol mogoče dveh se je počasi vračala proti hotelu. Že od daleč se je videlo ljudi, ki so mrgoleli naokrog po hotelski avli. Šla je po stopnicah in varnostnik jo je pozdravil. Odzdravila mu je in se napotila proti sobi, kjer se je na hitro stuširala in se preoblekla v manj športna oblačila. Ravno se je spraševala, kaj naj počne, je zaslišala oglašanje njenega želodca in tako je vedela, da je čas za zajtrk. Napotila se je proti jedilnici, kjer je v gruči ljudi komaj našla svojo mizo. Tam jo je že čakal pogrinjek in vrč z vrelo vodo za pripravo čaja. Postavila se je v vrsto in si nabrala nekaj vrst od mamljive hrane, ki je na pladnjih ali v skodelicah čakala na lačne želodčke. Usedla se je in si privoščila. ''Uhh...še kava mi manjka. Brez nje pa res ne gre...'' si je dejala in pogledala naokrog, da bi videla, če je kje v bližini natakar. Ko ga je ugledala ga je poklicala z dvigom roke. Ta je hitro prišel in v angleščini mu je naročila: ''Podaljšano kavo s smetano, prosim.'' Natakar se je obrnil in kot bi mignil je prišel nazaj s skodelico vroče dišeče kave. ''Hvala,'' se je na hitro zahvalila in napravila nekaj ugrizov v opečen kruhek. Medtem ko je srkala kavico, se je razgledala po ljudeh okoli nje. Pogled se ji je ustavil na dekletu z valovitimi dolgimi rjavimi lasmi, ki je očitno strmela vanjo. Tyyne je samo skomignila z rameni in se posvetila jedači. Kmalu je pojedla. S prtičkom si je obrisala usta in stol odrinila stran od mize. Spet se je ozrla v smer proti dekletu. Ta je še zmeraj strmela vanj. Sem jaz tako zanimiva ali sem spet kaj napak storila? Je bila mogoče ona tista, ki sem jo zjutraj ponesreči zbudila, ko sem zaloputnila z vrati omare? Se mogoče poznava? se je spraševala in se napotila proti izhodu. Ko je šla mimo punce se je kar ustavila. Sploh ni vedela čemu. Da ne bi čudno izpadla, je pozdravila: ''Živijo! Samo nekaj me zanima. Se midve mogoče poznava? Imela sem namreč občutek da si me opazovala, ko sem zajtrkovala. Ali pa sem imela privide,'' je rekla, zardela in se hitro še opravičila, ''saj res. Oprostite, če sem vas slučajno zmotila...''


((sry k ti nism kuj odpisala...sam sploh nism najdla kam si post napisala Embarassed ))
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





Grand Hotel Wagner ***** Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Grand Hotel Wagner *****   Grand Hotel Wagner ***** Empty

Nazaj na vrh Go down
 
Grand Hotel Wagner *****
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1
 Similar topics
-
» Hotel Apolo
» Hotel Chuntao
» Hotel Ibia

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
M Intelligence Agency of 3 :: Stari svet :: Palermo-
Pojdi na: