M Intelligence Agency of 3
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dobrodošli v virtualni svet vohunjenja, tekmovanja in iskanja neprecenljivih zakladov.
 
KazaloKazalo  GalleryGallery  Latest imagesLatest images  IščiIšči  Registriraj seRegistriraj se  PrijavaPrijava  

 

 Bolšji trg

Go down 
2 posters
AvtorSporočilo
Gaspard
Admin
Gaspard


Število prispevkov : 30
Join date : 10/03/2008

Bolšji trg Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Bolšji trg   Bolšji trg EmptyNed Mar 23, 2008 3:06 pm

Trg, kjer se po nizki ceni prodajajo vse že uporabljene stvari. Ne bodite presenečeni, če se bo med njimi brez vašega vedenja znašla tudi kakšna, ki vam je zelo znana.
Nazaj na vrh Go down
https://mia3.slovenianforum.com
Dolon

Dolon


Število prispevkov : 3
Join date : 30/04/2009
Age : 31
Kraj : mb

Bolšji trg Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Bolšji trg   Bolšji trg EmptyPet Maj 01, 2009 12:21 am

Le naklučje ga je pripeljalo sem na to staro celino pa vendar je Samuel vedel kaj se dogaja sem je prišel ker ve, da tukaj lahko naveže stik s MI6 ker le ti opazujejo dogajanje tukaj kjer bije majhna bitka med obveščevalci in le sreča je ta, ki je odgovorna za njegovo srečanje na letališču s spečo kasto, ki se izdaja za italjanskega trgovca z orožjem. Samuel predvideva, da hoče tako stopit v kontak z zunanjo celico hamasa stvar je dokaj zakomplicirana a samuel kot njegov družabnik saj je Samuel dobil svojo vlogo ob tem kot balkanski dobavitelj (stvar se je obrnila Samuelo tak ker je kasta vedela, da rabi nekoga za prepričlivejšo krinko) In tako je Samuel našel svojo vlogo. Zdaj pa ekstremno išče kontakt s SIS-om saj ve da sam temu ne bo kos kajti potrebuje nekaj sredstev.
Nazaj na vrh Go down
 
Bolšji trg
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
M Intelligence Agency of 3 :: Črna celina :: Kairo-
Pojdi na: