M Intelligence Agency of 3
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dobrodošli v virtualni svet vohunjenja, tekmovanja in iskanja neprecenljivih zakladov.
 
KazaloKazalo  GalleryGallery  Latest imagesLatest images  IščiIšči  Registriraj seRegistriraj se  PrijavaPrijava  

 

 Diskoteka Rainbow

Go down 
5 posters
AvtorSporočilo
Bubbles
Admin
Bubbles


Število prispevkov : 100
Join date : 10/03/2008

Diskoteka Rainbow Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Diskoteka Rainbow   Diskoteka Rainbow EmptyPet Mar 21, 2008 8:25 pm

Diskoteka Rainbow, katerega ime se je prijel zaradi mavričnih barv. Vsako steno namreč prelivajo različne barve.
Drugače spada med manjše v mestu, a vseeno nič manj obiskane. Do vhoda se namreč vedno vije dolga kolona. Tako zaradi nizke vstopnine, kot tudi kvalitete. Diskoteka ima namreč vse kar potrebuje. Bar na levi strani, veliko plesišče z migetajočimi lučkami na sredini, veliki disko krogli na stropu. Iz diska se vedno vije glasna, divja glasba.
Nazaj na vrh Go down
Sarah

Sarah


Število prispevkov : 4
Join date : 08/04/2008

Diskoteka Rainbow Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Diskoteka Rainbow   Diskoteka Rainbow EmptyČet Apr 24, 2008 12:14 am

Sarah sploh ni vedela kaj naj pričakuje. Za tole diskoteko so ji povedali drugi. Res jo je zanimalo kakšna je , saj so jo vsi zelo hvalili. Ko je po mučnem čakanju v vrsti končno vsotpila ji je zastal dih."Od tod torej ime" je razmišljala. Česa takšnega pa res ni pričakovala. Malo se je razgledala. Ne levi strani diskoteke je bil bar. Bil je bolj prazen kot plesišče zato se je napotila tja. Ni bila prepričana kaj naj naroči. Na koncu se je odločila za Jegercolo. Ta pijača ji je bila že od nekdaj všeč. Ko je popila do konca se je oodpravila na plesišče. Plesala je umirjeno, za razliko od osebe katera je plesala v njeni bližini. Ko jo je že najmanj 3x udarila s komolcem je bilo Sarah dovolj.Jezno se je obrnila, da bi nahrulila debila, ki maha okoli kot, da je sam na svetu ko je obstala. Tip se ji je zdel znan. Samo zdaj se ni mogla spolniti od kot. Od kod ga pozna.... Ker se niti po dolgem času ni spolnila je postala slabe volje. Zato je plačala pijač ter odšla.
Nazaj na vrh Go down
Melory
Začetnica
Melory


Število prispevkov : 6
Join date : 17/05/2008

Diskoteka Rainbow Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Diskoteka Rainbow   Diskoteka Rainbow EmptyČet Maj 22, 2008 4:04 pm

Melory je po nekajminutnem čakanju v vrsti končno vstopila v diskoteko. V ušesih ji je takoj zazvenela glasba in brez, da bi se preveč ozirala naokoli se je prerinila do pulta, kjer si je izborila enega izmed redkih prostih stolov. Plesišče je ni mikalo, saj je bila sama in tako se ji je zdelo neumno skakati naokoli in mahati z rokami in nogami. S privzdignjeno obrvjo je opazovala neke očitno že napite ljudi, ki so zraven plesanja včasih še peli. Ni se trudila prekriti zaničevalnega izraza na obrazu, saj so se ji zdeli taki ljudje preprosto neumni. Obrnila se je nazaj k šanku in premerila obraze. Ni opazila nobenega znanega obraza, zato je raje nehala iskati. Z zavzdihom je s pogledom poiskala natakarja, ki pa je imel polne roke dela. Tisti trenutek je bila potrpežljiva in je zato zgolj mirno gledala predse in premlevala kaj bi lahko zanimivega počela.
Nazaj na vrh Go down
James McKellen
Začetnik
James McKellen


Število prispevkov : 466
Join date : 15/04/2008
Kraj : Wher the party is... I am there

Diskoteka Rainbow Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Diskoteka Rainbow   Diskoteka Rainbow EmptySre Jun 04, 2008 8:36 pm

James je vstopil v diskoteko. Odločil se je, da bo konec tedna preživel v neki diskoteki, v katero ga že dolgo časa vabi neki prijatelj. Iz svojega trenutnega stanovanja je poklical taksi, in se zapeljal do diskoteke. Plačal je taksistu, staremu mehičanu in mu dodal še nekaj napitnine. Pogledal je proti dolgi vrsti, ki se je vila do vhoda. Postavil se je vanjo in se počasi po polžje pomikal proti vhodu. Veliko rajši bi bil v Inferno nočnem klubu v Moskvi, vendar se mu samo zaradi zabave v Rusija ni želelo. Končno je prišel do dveh velikih moških, ki sta jemala vstopnino. James jima je dal denar in vstopil. Ker je bil petek zvečer, in je bilo konec tedna je bila diskteka polno nabita. Na plesišču je bilo nabito polno. Odpravil se je na levo do bara. Naročil si je njegovo najljubšo pijačo Vodko z ledom in se vsedel za neko mizico. Opazoval je diskoteko. Vsaka stena je bila mavričnih barv in zaradi utripajoče disko krogle, je vse zgledalo zelo živo. James je sedel in čakal prijatelja "ki ga verjetno ne bo" si je mislil.
Nazaj na vrh Go down
Summer
Začetnica
Summer


Število prispevkov : 80
Join date : 19/05/2008
Kraj : New York / USA

Diskoteka Rainbow Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Diskoteka Rainbow   Diskoteka Rainbow EmptyČet Jun 05, 2008 3:18 pm

Summer je izstopila iz črne limuzine pred diskoteko. Razočarano je pogledala na dolgo vrsto ljudi. Diskoteka očitno ni bila ena od tistih kvalitetnih in pomembnih, ki jih je poznala. Za hrbet ji je prišla prijateljica Peyton "Torej, kako se ti zdi?" Summer jo je nejevoljno in jezno pogledala "Patetično!" Sem je prišla le zato, ker je obljubila Peyton, da lahko danes ona izbira, kje bosta preživeli večer. S Peyton sta bili dobri prijateljici z čisto drugačnimi okusi za zabave, obleke in celo fante. Medtem, ko je Summer uživala v razkošnih coctail partyjih in VIP žurih, se je Peyton raje potikala po takšnih diskotekah. Stopile sta v vrsto. Summer je jezno švigala s pogledom in po skoraj enournem čakanju (nad čimer je bila zgrožena) sta končno vstopili.
Razočarano se je razgledala po prostoru, ki se je kar topil v različnih barvah. "In to je to?" je dejala sama sebi in zavila z očmi. Ravno ko se je hotela obrniti k Peyton in se potožiti nad atmosfero, te ni bilo več za njo. Samo še to mi manjka... da bom sama sedela v tej bedni diskoteki je pomislila in se skozi gnečo ljudi na plesišču prebila do bara. Za barom je opazila moškega, ki ji je bil nekoliko znan in prostor poleg njega je bil še prazen. Preden je pristopila, si je rahlo popravila oprijeto črno obleko in snela sončna očala. Stopila je do moškega in prijazno vprašala "Prosto?" Ter pokazala na stol poleg njega. Še vedno se ni mogla spomniti od kod ga pozna Prekleto... imam tako slab spomin? je pomislila in ga zamišljeno pogledala.
Nazaj na vrh Go down
James McKellen
Začetnik
James McKellen


Število prispevkov : 466
Join date : 15/04/2008
Kraj : Wher the party is... I am there

Diskoteka Rainbow Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Diskoteka Rainbow   Diskoteka Rainbow EmptyČet Jun 05, 2008 4:56 pm

James je zdolgočaseno gledal po prostoru. Diskoteka ga je spominjala na mladostno življenje, kolikor ga je imel. V tej diskoteki je bila edina dobra stvar glasba. Opazoval je množico ljudi in upal da bo kje zagledal svojega prijatelja. Počasi je srknil nekaj pijače. V svojem mladostniškem življenju je bil na mnogo različnih zabavah. Res da niso bile vse po diskotekah in nekaj jih je bilo še na bolj groznih krajih kot je ta, vendar je bilo na vseh zabavah zanimivo zaradi zanimive družbe. James je gledal po prostoru... "res ga ne bo, prvič pridem sem v to ... diskoteko in njega ni tukaj" je rekel. Že je mislil vstati in oditi, ko je nad sabo zaslišal neki glas "Prosto?". "Seveda je prosto ampak ra..." je rekel James in pogledal proti glasu. Pred njim je stala rjavolaska, v črni oprijeti obleki. Zdela se mu je, da jo je že nekje videl. "Seveda, prosto je" je ponovil. "Se midva mogoče poznava?" jo je vprašal. "Aja oprosti moje ime je Daniel McKellen..." je rekel še preden bi lahko dobro premislil. Zamešal in pomešal je svoje pravo ime z svojo lažno idintiteto. To se ne bo dobro končalo si je misliv. Nenaden prihod prikupne rjavolaske ga je čisto zmedel in za trenutek je bil zmeden. "Ti pa si...?" jo je vprašal. "Nekje sem te že videl... si mogoče sestra od tiste rjavolaske, ki na tržnici prodaja sadje" se je James na hitro nekaj izmisliv.
Nazaj na vrh Go down
Summer
Začetnica
Summer


Število prispevkov : 80
Join date : 19/05/2008
Kraj : New York / USA

Diskoteka Rainbow Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Diskoteka Rainbow   Diskoteka Rainbow EmptyČet Jun 05, 2008 5:28 pm

Summer se je prikupno nasmehnila in se usedla na stol poleg Jamesa. Z roko je pokazala natakarju naj pride in naročila martini. Nato pa pogledala proti Jamesu. Ni se mogla spomniti, kje je že videla ta obraz. "Mislim da ne... lahko pa se spoznava." Je veselo dejala in se predstavila, seveda s svojo lažno identiteto " Arlette Averil." Ni se bila vajena predstavljati s tem imenom, a odkar je delala pri SIS drugače ni šlo. Daniel McKellen je dejala sama pri sebi in srknila požrek martinija, ki ji ga je natakar ravnokar prinesel. Priimek se ji je zdel znan a za kombinacijo priimka in imena še ni slišala. Očitno je bilo, da se tudi ona zdi njemu nekoliko znana.
Njegovo naslednje vprašanje jo je nekoliko presenetilo. Bila je model, in seveda bi ji bilo nekoliko pod častjo, da bi bila njena sestra navadna branjevka. "Ne... verjetno si me s kom zamenjal." Je dejala in se nasmehnila. "Torej Daniel, s čim se ukvarjaš?" Je še vprašala.
Nazaj na vrh Go down
James McKellen
Začetnik
James McKellen


Število prispevkov : 466
Join date : 15/04/2008
Kraj : Wher the party is... I am there

Diskoteka Rainbow Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Diskoteka Rainbow   Diskoteka Rainbow EmptyČet Jun 05, 2008 8:56 pm

"Arletta Averil... hmmm ja sedaj vem iz kje te poznam... ti si tisto dekle, model ki si očarala svet mode" je James rekel in se nasmehnil. "Zdravnik sem, to je poklic pri katerem dela ne zmanjka" je dodal. "In s čim se ukvarjaš ti, poleg tega da si model moraš zagotovo početi še kaj... Čudno da sem te srečal ravno tukaj, sem mislil da se modeli gibljete bolj po razkošnih bogatih zabavah kjer ne manjka blišča... in ponavadi... če že slučajno zaidete v tako diskoteko niste nikoli same ampak imate ob sebi zmeraj kakšnega fanta. Ko sem te malo prej videl sem se prav začudil, da si tako sama hodila tukaj okrog. In kako ti je všeč tale diskoteka? Veš nekaj mesecev nazaj sem bil poslovno v Moskvi in z tamkajšnim Inferno nočnim klubom se ne more primerjati čisto nič. Poleg tega mi pa ne deluješ kot kakšna razvajena barbika, kakršne se ponavadi sprehajajo po vodah v službi modela. Če bi te videl na ulici, bi ti rekel... nevem" in srknil nekaj pijače.
Nazaj na vrh Go down
Summer
Začetnica
Summer


Število prispevkov : 80
Join date : 19/05/2008
Kraj : New York / USA

Diskoteka Rainbow Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Diskoteka Rainbow   Diskoteka Rainbow EmptyPet Jun 06, 2008 7:13 pm

"Arlette" ga je popravila in se nasmehnila. Veliko ljud je ravno pri izgovorjavi njene lažne identitete imelo težave, saj je bilo ime tipično francosko. "No, nisem ga še očarala popolnoma, ga pa nameravam." je dejala važno. Všeč ji je bilo, če ji je kdo laskal. "Res je, ni slab poklic." Ni si mogla predstavljati mladega in postavnega človeka pred njo v zdravniški halji, a zvenelo je lepo. Še preden je usepal kaj dodati, je James spet spregovoril. Z zanimanjem ga je poslušala. Nihče ni bil kar direkten do nje. Verjetno se je preveč gibala v svetu mode, kjer ne slišiš niti kanček iskrenosti. "Ne, zaenkrat je moda vse." Je kratko dejala in srknila nekaj pijače. Ni bila vajena sicer lagati ljudem a ji je šlo rpesenetljivo dobro in se kmalu v svoje novo skrivno delo pri SIS odlično vživela. "Seveda... no tukaj sem po zaslugi prijateljice, ki je izginila neznano kam." Je dejala in zavila z očmi, ter se razgledala po prostoru. A ker Peyton ni bilo nikjer v bližini, se je spet posvetila Jamesu. "Drugače, sem pa dovoj samostojna in ne potrebujem nobenega moškega osebka, ki bi me držal za roko." Je dodala in mu pomežiknila. "Kaj pa ti? Tudi jaz ne vidim veliko postavnih fantov samih..." Je vprašala bolj retorično nato pa ob pogledu na kozarec alkohola pred Jamesom dodala "Ali pa utapljaš žalost?"
"Ta diskoteka... groza." Je dejala in zavila z očmi. "No vsaj po mojem okusu ni." Zaničljiv pogled je vrgla na plesišče polno mladinein gnečo na vratih. Če je Summer kaj najbolj sovražila je bilo to čakanje. In čakanje na vstop v diskoteko je na njo že takoj naredil slab vtis. "Kaj pa zdravniki počnejo poslovno tako daleč? Nimajo dosti dela že pri nas?" Je radovedno vprašala. "Verjamem, da se ne da... Verjetno s enič ne da primerjati s temlem." Je dejala a ohranila nasmeh na ustnicah. "Lepo, vsaj eden ki mu ne delujem tako. Kaj bi mi pa rekel?" Je še končala stavek nekoliko naivno, kot je bilo značilno za njeno lažno identiteto. Nikakor pa ne za njo samo.
Nazaj na vrh Go down
James McKellen
Začetnik
James McKellen


Število prispevkov : 466
Join date : 15/04/2008
Kraj : Wher the party is... I am there

Diskoteka Rainbow Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Diskoteka Rainbow   Diskoteka Rainbow EmptyPet Jun 06, 2008 8:30 pm

"Arlette... oprosti moji napaki. Po imenu sodeč bi rekel, da prihajaš iz Francije in po imenu sodeč, bi lahko rekel tudi da prihajaš iz bogate družine saj so taka imena imeli in imajo samo bogati ljudje. Lepo ime" je še dodal James. "Nisi ga še očarala popolnoma? To pa bolj teško verjamem" je rekel in se nasmehnil. "Res je, to ni slab poklic, čeprav ima svoje pomankljivosti. Naprimer ravno prejšni teden, smo dobili udeleženko v prometni nesreči. Tovornjak je bočno trčil v avtomobil, v katerem se je prevažala družina in posledice... niso bile ravno prijetne... ah bolje da me ne poslušaš, nočem ti zagreniti tega večera in ti navdati srce z žalostnimi dogodki. In praviš, da je moda vse... hmm... si tudi športnica? Po tvoji lepo izoblikovani postavi sklepam... da se veliko ukvarjaš s športom in nisi tako kot nekateri modeli obsedena s hujšanjem, ampak svojo energijo usmerjaš v šport in tam pokuriš vso odvečno energijo. In kar od energije ostane, jo usmeriš v svoj... pravi poklic. Drugače pa vem kakšen je občutek če nekdo izgine neznano kam. Zmenjen sem bil s sosedom, da se dobiva tukaj ampak je kot zgleda odšel nekam drugam (verjetno ne sam)" si je mislil James. "To mi je všeč. Samostojnost. Nikoli mi niso bili preveč všeč ljudje, ki so hodili okrog kakor psički na vrvicah svojega gospodarja" je povedal. Ob tem ko mu je pomežiknila se je prijateljsko nasmehnil. "Jaz?... haha (se je ironično zasmejal) recimo samo, da je bila ena... vendar je bila napačna izbira, napaka v mojem življenju. Samo zagrenil sem ji življenje in zaradi tega sta skoraj umrli dve osebi. Nisem pa tak človek, da bi utapljal svojo žalost. Nisem žalosten. Vesel sem ja sem končal, saj vem da je tako bolje za oba. Ja disko je grozen... vsaj po mojem okusu, je vse premajhno in preveč resne mladine. Če bi bili na zabavah na kakršnih sem bil jaz v njihovi starosti, jih nebi bilo nikoli več sem. Kaj počnemo tako daleč? Hmm tja gori sem odšel... hmm... pomagati pri operaciji ki je potekala po napadu morskega psa. Veš v Moskvi imajo odlično bolnico za take napade" se je malo ponesrečeno zlagal James, saj je Moskva zelo oddaljena od najbližjega morja. "Rekel bi... da si športnica. Imaš lepo utrjeno telo in vse pogoje za to, ali pa mogoče... kakšna agentka" se je pošalil in se zasmejal.
Nazaj na vrh Go down
Summer
Začetnica
Summer


Število prispevkov : 80
Join date : 19/05/2008
Kraj : New York / USA

Diskoteka Rainbow Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Diskoteka Rainbow   Diskoteka Rainbow EmptyPon Jun 16, 2008 6:29 pm

"Laskaš mi." je dejala pomirrljivo in se nasmehnila, nato pa po kratkem premoru z izrazitim francoskim naglasom dodala "Da, res je prihajam iz daljne Francije. Kaj pa ti? Domačin?" James se ji je zdel simpatičen. Ni silil vanjo kakor nekateri nadležni oboževalci in tudi ni preveč vrtal v njo. Summer še ni bila navajena tako odkritega prikrivanja svojega pravega življenja, a vseeno ji je igralstvo šlo dobro od rok.
"No, zdaj vsaj vem na koga se obrniti, če s emi kaj pripeti." Je dejala. Nato pa ji je nasmeh zginil z obraza. Verjetno kljub vsemu ni mogla prikriti ravnega in nekoliko mišičastega trebuha, ter svoje rahlo športne postave. Poslušala ga je do konca in dejala "Vedno tako dobro opažaš? Ali pa imam le jaz to čast, da me tako podrobno proučuje. Sem mislila, da fanti kot si ti ne potrebujejo romantike in šarmantnosti, saj jim dekleta kar padajo pod noge." Premerila ga je, srknila požirek alkohola in dodala "No, recimo, da je šport moja druga ljubezen, takoj za modo. Kja pa je s teboj? Se tudi mladi, privlačni zdravniki v prostem času ukvarjajo s športom? No, vprašam, sodeč po tvoji postavi, ki ni nikakor... zapuščena." Je dejala in ga pogledala v oči. Tisti del o agentki, pa je namenoma preslišala. Ni bila pripravljena na takšne pogovore. Simpatičnemu in privlačnemu človeku kot je bil James, bi lahko izustila še marsikaj, kar bi kasneje obžalovala. "Ja, človek se rodi sam in umre sam, samostojnost je potrebna. Poleg tega ti menda ne delujem kot naivna barbika, ki ne more živeti brez svojega kena?" rahlo se je nasmehnila. Pogovor je bil zaenkrat prijeten. Ob Jamesovi izjavi, da sta umrli skoraj dve osebi, Summer ni niti trznila, saj je bila smrt v njeni službi vsakdanjost. Vendar vseeno ni ostala hladnokrvna "No, saj imašše celo življenje pred sabo. Poleg tega, zdaj že malo dvomim v tvoje zdravniške sposobnosti kar skoraj dve mrtvi osebi?" Je vprašala in ohranila resen obraz. Ozrla se je po prostoru in še dodala "No, prav imaš. Lahko bi se tudi malo sprehodila na svežem zraku. Peyton tako ali tako v tem neredu ne bo mogoče najti." Ter se spet posvetila Jamesu.
Nazaj na vrh Go down
James McKellen
Začetnik
James McKellen


Število prispevkov : 466
Join date : 15/04/2008
Kraj : Wher the party is... I am there

Diskoteka Rainbow Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Diskoteka Rainbow   Diskoteka Rainbow EmptyPon Jun 16, 2008 10:00 pm

"Resnica je pač resnica in jaz nisem ravno človek, ki zadržuje svoje mnenje o osebi" je povedal in se nasmehnil. "Je parle à Franch ... c'est une belle langue d' (tudi jaz znam francosko...to je prekrasen jezik)" je v Francoščini povedal James. Res da njegova skrivna indintiteta ni znala francosko, ampak če je že pomešal ime in priimek, zakaj pa nebi še govorjenje. To je povedal po pravici. Francoski jezik mu je bil eden daleč najljubših. James se je učil tudi španski jezik, ampak tega še ni ravno dobro znal. "Domačin? Ne... nisem domačin. Prihajam iz... Švice. Tam sem preživel celotno otroštvo. "Če se Emi kaj pripeti? Imaš hčerko?" jo je James radovedno vprašal. "Hehe že na prvi pogled sem opazil, da imaš malo bolj utrjeno postavo od drugih deklet v tej... diskoteki. Vzel sem si pa tudi čast da sem te podrobneje... preučil" je povedal in se nasmehnil. Popil je še malo prozorne tekočine in znova spregovoril. "Hehe dekleta nikoli ne padajo same pod noge... vedno je treba uporabiti vsaj kanček šarma in romantike, čeprav zadnje čase tega ne pogrešam. Jaz osebno mislim, da tebi tega ne manjka. Vsaj po videzu sodeč bi rekel da ti "snubcev" ne manjka. Aha no potem sem te pa le prav presodil in se resda ukvarjaš s športom. S kakšnim športom pa? Hehe sedaj ti meni laskaš. Nisem tako mlad kot se na prvi pogled zdi, sploh pa ne privlačen. Ja s športom se ukvarjam. Rad imam športe povezane z gorami, plezanje, smučanje,... Glede samostojnosti, pa se popolnoma strinjam s tabo. Kot naivna barbika? Sploh ne, ravno nasprotno mi deluješ kot oseba ki z lahkoto živi sama in ne rabi nikogar, da bi jo podpiral čeprav jaz menim, da je mogoče včasih ob težkih okoliščinah dobro imeti nekoga, da te podpre. Drugače mislim da sem kar dober zdravnik, mislim, samo tista dva primera sta imela poškodbe prehude. Ja lahko bi se malo sprehodila po svežem zraku, kolikor ga tukaj v središču mesta sploh je". James je popil še preostanek alkoholne tekočine. "Lahko se sprehodiva ampak jaz tega predela mesta ne poznam najbolje, tako da ravno nevem kam iti" je James še povedal.
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





Diskoteka Rainbow Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Diskoteka Rainbow   Diskoteka Rainbow Empty

Nazaj na vrh Go down
 
Diskoteka Rainbow
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
M Intelligence Agency of 3 :: Obljubljena dežela :: New York-
Pojdi na: