M Intelligence Agency of 3
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dobrodošli v virtualni svet vohunjenja, tekmovanja in iskanja neprecenljivih zakladov.
 
KazaloKazalo  GalleryGallery  Latest imagesLatest images  IščiIšči  Registriraj seRegistriraj se  PrijavaPrijava  

 

 Hotel Ibia

Go down 
3 posters
AvtorSporočilo
Bubbles
Admin
Bubbles


Število prispevkov : 100
Join date : 10/03/2008

Hotel Ibia Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Hotel Ibia   Hotel Ibia EmptyČet Mar 20, 2008 11:49 pm

Strežniki na voljo dan in noč, osebni šoferji, mehka pernata ali vodna postelja, v vsaki sobi oseben jakuzzi in savna. Velika terasa z razgledom nad mesto, sončni zahod.
To niso le sanje to vse je mogoče v hotelu Ibia. A kdor hoče uresničite te stvari bo moral globoko seži v svoj žep. A brez skrbi .. splača se.
Nazaj na vrh Go down
James McKellen
Začetnik
James McKellen


Število prispevkov : 466
Join date : 15/04/2008
Kraj : Wher the party is... I am there

Hotel Ibia Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Hotel Ibia   Hotel Ibia EmptyNed Apr 20, 2008 12:03 pm

James se je pripeljal pred hotel Ibia. Od njegovega doživetja v Palermu sta minila komaj dva dneva. Vedel je da sedaj Era že pozna njegovo ime in se bo z njo srečal prej ali slej. Namuznil se je in ugotovil, kako elegantno se je izvlekel iz dopusta v Palermu. Izstopil je iz taksija in plačal vozniku. Imel je zelo malo denarja, zato se je napotil na banko, ki je bila blizu hotela. Dvignil je kar precejšno vsoto denarja in se odpravil v hotel Ibia, na poti se je ustavil še v neki trgovini in kupil dva mobilna telefona. Vstopil je skozi velika krožna vrata in se znašel v prekrasni dvorani. Odšel je do rdečega pulta, za katerim je stal smešen možakar z rdečo čepico. James je plačal za sobo, v 15 nadstropju, natančneje za sobo številka 7. S kovčkom v eni roki in ključem v drugi se je odpravil do dvigala. Dvigalo ga je nežno odpeljalo do 15 nadstropja, nato pa je zapustil dvigalo in zavil na desno. Prišel je do sobe številka 7 in odklenil vrata. Vstopil je in vrata zaklenil za sabo. Znašel se je v ogromni sobi. Imela je veliko vodno posteljo z nekakšnim rdečim pregrinjalom. Na levi je bila velika kopalnica z jakuzzijem in savno. Naravnost naprej, pa so bila drsna vrata, ki so vodila na njegovo teraso. Kovček je odložil na posteljo, sam pa stopil skozi drsna vrata na teraso. Razgled je bil veličasten. Pod nogami je imel celotno mesto. V daljavi je videl odtise puščave, tukaj bom varen, dokler Era ne pozabi namesi je rekel in odšel nazaj v sobo. Ni maral naprave za hlajenje, zato je pustil drsna vrata na široko odprta. Svoj kovček je odprel in se zagledal v njegovo vsebino. S seboj je imel obilo denarja, malo pištolo, povečevalno steklo (od katerega se kot znanstvenik ni ločil nikdar), in ogledalo. Slekel se je, ter se odpravil v kopalnico, kjer se je vlegel v jacuzzi. Nekaj časa se je veselo namakal, nato pa se obrisal v rdečo brisačo, in šel nazaj v spalnico. Celotna njegova soba je imela poudarek na rdeči barvi. Vlegel se je na udobno mehko vodno posteljo, se pogrnil z pregrinjalom in zaspal.
Nazaj na vrh Go down
Era Olivier
Vodja agencije
Era Olivier


Število prispevkov : 331
Join date : 12/03/2008

Hotel Ibia Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Hotel Ibia   Hotel Ibia EmptyNed Apr 20, 2008 7:06 pm

Zopet je na plano potegnila računalnik in se povezala s sateliti. Sedela je v taxiju in poskušala priti v stik z agencijo. Po nekaj sekundah klicanja se je zopet javila Julie. Era ji je natančno povedala, naj takoj rezervira zasebno letalo pri Palermski letalski družbi, in poizve kam natanko je odpotoval James.
Poiskala ga bom. Prisežem, da ga bom. Ve mnogo preveč kot bi smel. In jaz sem bila tako slepa, da tega nisem prej ugotovila. Gotovo je on nekako spotaknil natakarja, da je polil vodo po telefonu. Si je mislila in roka s katero si je iz ušesa potegnila slušalko, se ji je neobvladljivo tresla.
Čez nekaj minut jo je na letališču že čakalo letalo. To je bila prednost denarja in vodilnega položaja v agenciji. Da je lahko takoj dobila vse kar si je želela. Vstopila je v prostorno letalo in sedla na svoj sedež. Stol je nagnila v ležeč položaj in tako po nekaj minutah truda le zaspala.
Po nekaj urah nekoliko nemirnega spanca, jo je le zbudila stevardesa. Era se je podvizala iz letala in sedla v taxi, ki je čakal stranke na enem izmed parkirišč.
''V hotel Ibia, prosim. Hitro.'' Je rekla šoferju in zagrnila okno, ki je ločevalo avto med prednjima in zadnjima sedeža.
Med tem časom se je preoblekla v nova črna oblačila in preko oblekla črno usnjeno jakno. Zamenjala je tudi prazne naboje v svoji pištoli in bila je pripravljena. Ko je taxist pripeljal do hotela mu je hitro izročila bankovec in pustila drobiž. Pohitela je v avlo in nato v dvigalo. Pritisnila je gumb za petnajsto nadstropje. Soba sedem, soba sedem. Ji je odzvanjalo v glavi. Končno so se vrata odprla in stopila je na dolg hodnik. Odšla je do sobe, na kateri je bila ploščica z napisom ''7''. Dvignila je pest in trikrat potrkala po lesenih vratih. Ni bilo odgovora, zato, je to storila še enkrat. Z levico je segla za pas in z dlanjo objela ročaj Desert Eagla. Vrata so se le odprla in Era je izza pasu potegnila pištolo in jo namerila v njegove prsi.
''Pozdravljen…James.'' Je zamrmrala.
Nazaj na vrh Go down
James McKellen
Začetnik
James McKellen


Število prispevkov : 466
Join date : 15/04/2008
Kraj : Wher the party is... I am there

Hotel Ibia Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Hotel Ibia   Hotel Ibia EmptyNed Apr 20, 2008 7:29 pm

James je spal prekrasno. Prvič po dveh letih je spal na varnem brez skrbi, brez nevarnosti. Vedel je, da je skoraj nemogoče, da bi ga Era izsledila. Na poti je uporabljal tri različna imena in se velikokrat presedel z letala na letalo, z avtobusa na avtobus in uporabil veliko taksijev. Hotel Ibia je izbral, ker je bil prav v Las Vegasu in je tukaj vsak dan veliko turistov in ga bo Era zelo teško izsledila.
James je sanjal o belih plažah in pisanih opicah, ko ga je zbudilo trkanje na vrata. "Spet bo tisti prekleti strežnik. V treh urah me je zbudil že trikrat, ker je zamenjal sobo" si je rekel. Preslišal je trkanje, ter poskušal nazaj zaspati, vendar je na vrata strežnik potrkal še enkrat. James je jezno vstal in že hotel odpreti vrata, ko se je spomnil, da mora nekaj obleči. Stopil je do omare, in vzel veliki rdeči kopalni plašč, ter ga oblekel. Stopil je do vrat in jih odprel. Napol miže je že hotel nadreti strežnika, ko je začutil mrzlo kovino na prsih. ''Pozdravljen…James'' je rekel nek znan glas. James je zaspano dvignil pogled, ter pogledal Eri v oči. V nih ni bilo več prijetne topline, sedaj je jezno gledala v njega. Čutil je njen pogled, ki je vrtal po njegovih možganih. "Eraaa Oliver" je rekel James in zanalašč spustil i v njenem priimku. "Bova vstopila, ali me boš ubila kar na hodniku" je rekel James. James se je odločno obrnil, ter odkorakal v sobo. Slišal je kako je vstopila za njim, ter zaprla in zaklenila vhodna vrata. James je odkorakal na udoben fotelj in se vanj udobno namestil. "Priznam, zelo hitro si me izsledila. Kdaj si izvedela mojo pravo indintiteto? Boš kaj spila se je namuznil James ter jo pogledal. Še vedno je merila pištolo vanj, vendar se mu je zdela malo presenečena, zelo malo. In kaj sedaj? Me boš ubila, ali si prišla za mano zaradi pogovora? V baru imam prvovrstno teqilo, dobil sem jo od samega mojstra te pijače" je James začel pogovor. Era je s pištolo še kar merila vanj.
Nazaj na vrh Go down
Era Olivier
Vodja agencije
Era Olivier


Število prispevkov : 331
Join date : 12/03/2008

Hotel Ibia Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Hotel Ibia   Hotel Ibia EmptyNed Apr 20, 2008 8:17 pm

Ko so se vrata odprla se je tudi sama zazrla v Jamesove oči, v katerih ni bilo presenečenja. Le nekakšna navihanost je sijala iz njih.
''Ne norčuj se.'' Je hladno zamrmrala in s palcem pomaknila petelina na pištoli navzdol. Stopila je za njim, ko se je lagodno obrnil in odšel nazaj v sobo. Z glasnim treskom je zaprla vrata in pri tem še vedno merila s pištolo vanj.
''Misliš, da sem jaz kar tako? Ni bilo lepo od tebe, da si se kar tako grdo pošalil z mano. Maščevalo se ti bo. Imam svoje ljudi in vse s čimer lahko pridem do tvojih najglobljih skrivnosti. Lahko te izbrišem iz obličja zemlje, če hočem. Nadte lahko naščuvam kogarkoli hočeš.'' Je zamrmrala in stopila korak naprej.
Jezil jo je s svojim obnašanjem. Sedel je in se ji režal v obraz. Nato pa ji še brezbrižno ponudil pijačo. Njeno najljubšo teqillo.
''Ti je res vseeno za svoje življenje, ali pa se res delaš norca iz mene?'' je sarkastično rekla in ustrelila v steklenico ponujene pijače, ki je stala na eni izmed polic v baru. Nato je pištolo zopet usmerila v njegove prsi. Stopila je okoli stola na katerem je sedel, kot mačka okoli vrele kaše.
''Povej mi, James. Kaj si počel v Palermu? Bil na počitnicah? Na nalogi? Mogoče pa si vohunil za mano!?'' je zadnji stavek skoraj zavpila in z desnico pogrnila vazo iz bližnje mizice, da je s treskom padla na tla. Ko je zopet prišla na isto mesto kot je stala na začetku se je zazrla v njegove oči in zamrmrala: ''Ne bodi no tako tih. Povej še kaj, mogoče odgovor na moje vprašanje. Kajti mogoče bodo to tvoje zadnje besede.''
Nazaj na vrh Go down
James McKellen
Začetnik
James McKellen


Število prispevkov : 466
Join date : 15/04/2008
Kraj : Wher the party is... I am there

Hotel Ibia Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Hotel Ibia   Hotel Ibia EmptyNed Apr 20, 2008 8:37 pm

James se je samo veselo nasmihal. Opazoval jo je in dejal "Pred tabo nimam skrivnosti, poleg tega pa če bi me hotela ubiti, bi me že takoj ko sem odprel vrata. Haha smešno se mi zdi, da ko sva se pogovarjala v Palermu, si bila čisto sproščena, skupaj sva se smejala in bila na pijači, brez nevarnosti. Izvoli, tam je mobilni telefon in res mi je žal za tvojega prejšnega. Če pa lahko nadme naščuvaš kogarkoli hočeš... zakaj si prišla sem osebno?" Era je medtem uničila teqilo. "Kar uniči jo, v baru jih imam še več tako, da ni potrebe da razstreliš vse kar vidiš. V Palermu, pa sem nate naletel čisto slučajno in nisem bil na nalogi temveč na počitnicah" James je še vedno veselo gledal, ko ga je Era obkrožila. "Pa prosim te, ne razbijaj mi vaz, to ki si jo razbila je bila izredna umetnija iz renesanse" Era ga je obkrožila in sedaj stala pred njim. James je vstal iz stola in ji stopil korak bližje. "Dovolj imam pogovora, ustreli me če si želiš" je rekel James in stopil še korak bližje. "To si vendar želiš kajne? me ustreliti in za vedno izbrisati iz obraza moj smeh?" James je stopil še korak bližje. Sedal je bil od nje oddaljen nekaj centimetrov. Zrla sta si iz oči v oči. Med rebri je čutil kovinsko cev, na obrazu je čutil njen dah in vonjal njen parfum. Nagnil se je naprej in jo poljubil. Njegova roka se je stegnila čez njen hrbet pod dolgimi črnimi lasmi. Bilo mu je vseeno in pričakoval je naboj, ki mu bo vzel zadnji dih...
Nazaj na vrh Go down
Era Olivier
Vodja agencije
Era Olivier


Število prispevkov : 331
Join date : 12/03/2008

Hotel Ibia Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Hotel Ibia   Hotel Ibia EmptyNed Apr 20, 2008 9:12 pm

''Žal, preveč veš. Sploh pa, tisto kramljanje v Palermu je bila le krinka. Nisem taka nežna dušica, kot si ti predstavljaš.'' Se je znova zasrepela vanj in ga opazovala kako je elegantno vstal in se odpravil proti njej.
''Ne želim si te ubiti, ampak te moram. Če izblebetaš kaj, me uničiš. In ti to dobro veš.'' Je nadaljevala in nosnice so ji plale od jeze. Umaknila se je korak nazaj, saj se ji je James približal na razdaljo manj kot meter. Svoj pogled je vztrajno upiral v njene sive oči. Stopil ji je še bližje in njegova roka se je prikradla na njen bok in se nato ovila okoli hrbta.
''Ne…'' je začela, a ji je nadaljevanje stavka preprečil s svojimi ustnicami, katere je pritisnil na njene. Hotela se je umakniti, a je s svojo močno roko segel prek njenega hrbta in jo prižel k sebi. Njena levica s pištolo je bila ukleščena mednju in ni se mogla braniti s pištolo. Nekaj časa se je upirala a to ni imelo velikega učinka, saj je bil močnejši od nje.
K vragu! Jo je spreletelo v mislih in žejno mu je vrnila poljub. Njena roka je potovala po mehkem kopalnem plašču na trebuhu, prsih in se obila okoli vratu.
Briga me. Popolnoma vseeno mi je za to. Saj je samo poljub. Tudi jaz sem ženska. Je še pomislila in se nato prepustila njegovim mehkim ustnicam, ki so drsele po njenih… Počasi se je odmaknila od njega in izvlekla ujeto levico.
''Mislim, da tega nebom več potrebovala. Premislila sem si.'' je zašepetala in pištolo vrgla na tla, da je pristala nekje pod posteljo. Obe dlani je zakopala v njegove vranje črne lase in ga potegnila k sebi. Globoko je vdihnila in zavonjala rahel vonj po moškem parfumu.
Nazaj na vrh Go down
James McKellen
Začetnik
James McKellen


Število prispevkov : 466
Join date : 15/04/2008
Kraj : Wher the party is... I am there

Hotel Ibia Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Hotel Ibia   Hotel Ibia EmptyNed Apr 20, 2008 9:37 pm

James je pričakoval smrt in je bil že pripravljen, da bo občutil hladno železo, ki bo prodrlo v njegovo notranjost. Dobil pa je nekaj popolnoma drugega, popolnoma nasprotnega, skregano z zakoni agencij. Era mu je začela vračati poljub in čez nekaj časa odvrgla pištolo. James jo je nežno dvignil in jo nesel na posteljo. Vodna postelja se je nežno upognila in ju sprejela medse. Slekel ji je črno jakno in jo počasi poljubil na vrat. Slekel ji je tudi črno obleko in prepoznal, njen tatoo, ki ga je imela na desni strani oprsja. Predstavljal je jin-yang- kanček dobrega v slabem in kanček slabega v dobrem. "Kako primerno" je pomislil James. Začel jo je poljubljati vse niže, preko oprsja, čez gladek trebušček mimo popka navzdol nižje. Slekel ji je spodnje perilo in se slekel tudi sam in sobo je prevzela tema, ki je trajala do naslednjega jutra.
Nazaj na vrh Go down
Era Olivier
Vodja agencije
Era Olivier


Število prispevkov : 331
Join date : 12/03/2008

Hotel Ibia Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Hotel Ibia   Hotel Ibia EmptyNed Apr 20, 2008 10:17 pm

Resda je bilo njuno početje prepovedano, a njej ni bilo mar. Vračala mu je poljube in se ni upirala njegovemu dejanju, ko jo je vzdignil v svoje naročje in odnesel do postelje. Roke je ovila okoli njegovega vratu, ko so se mehke ustnice preselile na njen dekolte in ramena.
Pomagala mu je, da je z nje potegnil jakno in Era jo je spustila ob posteljo na tla. Nato tudi sama odvezala pas, ki je prevezoval kopalni plašč okoli njegovega pasu. Z dlanmi je pogladila utrjene mišice na trebuhu in zdrsnila na prsni koš in razgalila ramena, ko je odmaknila rob plašča. Padel je na tla poleg njene jakne.
Zopet se je posvetila njegovim ustnicam in ga objela okoli vratu. Začutila je njegov jezik, ki je potoval do njenega tatooja in nato do trebuha.
Njegov vonj jo je popolnoma zasvojil. Kot alkohol, kot mamilo. Mamilo, ki ji je sedaj plalo po žilah in ji zasvajalo misli. Položila je dlani na hrbet in zapičila nohte v razbeljeno kožo. Po svetli koži so se poznale le rdeče sledi njenih nohtov. Roke ji končno zdrsnejo navzdol, do pasu hlač, katere preprečujejo, da bi se njena koža popolnoma staknila z njegovo.
Nenadoma je sobo zagrnila tema, saj je James ugasnil luč. Tako je le zaprla oči in se posvetila občutkom. Odtrgala se je od ustnic in po njegovi čeljusti odpotovala do ušesne mečice. Za zobmi je rahlo stisnila nežno kožo in se nato vrnila do njegovih ustnic.
Ni se več prepuščala mislim, ki so ji vedno znova in znova narekovale da dela narobe. Prepustila se mu je in preživela preostanek noči v njegovem objemu.


Nazadnje urejal/a Era Olivier Ned Apr 20, 2008 11:26 pm; skupaj popravljeno 1 krat
Nazaj na vrh Go down
James McKellen
Začetnik
James McKellen


Število prispevkov : 466
Join date : 15/04/2008
Kraj : Wher the party is... I am there

Hotel Ibia Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Hotel Ibia   Hotel Ibia EmptyNed Apr 20, 2008 10:36 pm

James se je zbudil, ob prvem sončnem žarku. "Kakšne nore sanje" si je rekel in pogledal na desno, kjer je čutil dotik toplega telesa. Vendar niso bile sanje, pištola je še vedno ležala na tleh ob razbitem vrču in ne njegovi desni je v postelji res spala Era, in po tleh so res ležala vsa njena oblačili skupaj z njegovim plaščom. "Wooow" je rekel James, "To niso sanje, ampak najlepša sladka resničnost". Spominjal se je občutkov in se spet nasmehnil. Počasi in previdno je vstal iz postelje in opazil, da je gol. Neslišno se je odplazi do oblačil, ki so ležale po tleh in dobil svoj plašč pod Erinim spodnjim perilom. Oblekel ga je in se odpravil v bar. Vzel je novo steklenico teqile (prejšna je ležala razbita na tleh) in sobni strežbi naročil naj mu prinesejo zajtrk z obilico sadja in naj pridejo čimbolj neslišno. James je nekaj časa čakal, nato pa je v sobo kmalu prišel mladi strežnik, ki ni imel več kot 19 let. Neslišno je vstopil in odložil zajtrk na mizo. Že je hotel oditi, ko je zagledal Ero in se z odprtimi usti vstavil, tako da ga je moral James potisniti skozi vrata. Zajtrk je počasi položil na omarico zraven postelje, sam pa se je odpravil na teraso. Jutro je bilo mrzlo, vendar ne premrzlo. Las Vegas se je zbujal in daleč spodaj je slišil avtomobile. Sonce je komaj vzhajalo in odprel se je čudovit relief oranžnega mesta. James se je odpravil nazaj v sobo, položil k zajtrku še teqilo in se nazaj vlegel v posteljo. Prvič po nekaj letih je spet čutil toplo nežno žensko telo ob svojem in to ga je obdajalo z nekakšnim veseljem. "K vragu z Everssonom in k vragu z SIS. Nič ga ni skrbelo, ga bo rekel šef, ki bo o dogodku izvedel prej ali slej. Bil je vesel, da se je končno srečal z žensko svojih sanj. Še vedno je spala in bila tako resnična, kot življenje. Hrepenel je po njej bolj kot do česarkoli drugega, hrepenel je po njenem telesu ki je bilo lepo in nevarno kot vrtnica, hrepenel je po njenih besedah, ki so bile lepše kot zvok vsega kar je slišal, hrepenel je po njenem vonju, ki je bil slajši od vonja vsega poznanega in neznanega. Imel jo je resnično rad, to ni bila krinka in pretvarjanje. Bil je resničen on.
Nazaj na vrh Go down
Era Olivier
Vodja agencije
Era Olivier


Število prispevkov : 331
Join date : 12/03/2008

Hotel Ibia Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Hotel Ibia   Hotel Ibia EmptyNed Apr 20, 2008 11:07 pm

V sobo je pokukal nov žarek, pravkar vzhajajočega sonca. Era se je le obrnila na veliki vodni postelji in spala naprej.
Prekleto, od kdaj imam jaz tako svetlo spalnico? je pomislila.
Ko pa ji sonce že vedno ni dalo miru, je odprla oči in zamežikala v nov dan. Z dlanjo si je prekrila obraz, da so se njene sive oči privadile na svetel prostor. Šele nato je ugotovila da ni v svojem stanovanju, ampak v hotelski sobi. V katero je prišla s popolnoma drugačnim namenom. A stvar se je končala popolnoma drugače.
Globoko je zavzdihnila in zavonjala svež zrak, ki je prihajal skozi na stežaj odprta vrata na teraso. Zapihal je rahel vetrič in zazibal velike zavese ob oknu. Kljub temu, da je bila zavita v rjuhe, se ji je koža naježila.
Kmalu se bom morala vrniti. V agenciji sem naročila da me nebo le dva dni. Sedaj pa je že jutro četrtega. Ah, k vragu z agencijo.
Dvignila se je na komolce in se razgledala po sobi. Pogladila si je dolge lase, ki so nekoliko razkuštrano prekrivali ramena in njen obraz. Zagledala je obilen zajtrk, ki je bil na eni izmed mizic. Nato je pogladala na svojo levo stran, kjer je na razmetanih rjuhah in odejah ležal James. Zaziral se je vanjo s svojimi svetlimi zelenimi očmi, ki so jo spominjale na oaze, ali prostrane travnike.
''Jutro.'' je zamrmrala in se prevalila na trebuh, da je bila bližje njemu. Zavila se je v kopalni plašč, ki je ležal ob vznožju velike postelje in ga zopet pogledala. Z roko je pogladila njegovo lice in ga potegnila bližje k sebi. Njune ustnice so se zopet staknile, kot so se na enak način prejšnjo noč.
Nazaj na vrh Go down
James McKellen
Začetnik
James McKellen


Število prispevkov : 466
Join date : 15/04/2008
Kraj : Wher the party is... I am there

Hotel Ibia Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Hotel Ibia   Hotel Ibia EmptyNed Apr 20, 2008 11:30 pm

James je opazi Ero, ki se je pravkar zbudila. Pogledala je okoli sebe in opazila zajtrk. Obrnila se je k njemu in ga pogledala v oči. Iz njenih oči se je spet širila toplota, ki jo je lahko občutil, ko ga je poljubila. Poljub ji je vrnil in jo objel z roko. "Kaj sedaj?" jo je vprašal. In jo ponovno poljubil. Z roko je šel skozi njene lase, ter po gladkem hrbtu navzdol. Bila je tako popolna kot mavrica po deževnem dnevu. Ni vedel kaj bo sedaj. Bo vse drugače ali bo bil to dogodek, ki bo zatresel temelje obeh agencij. Jamesu je bilo vseeno. Bil je z njo in samo to je bilo pomembno. Poljubljal jo je in se bal, da bo to njegov zadnji dotik z njenimi ustnicami. Nasmehnil se je, ko je pomislil na šefa in na njegov obraz, ko bo izvedel za dogajanje. Vse se mu je zdelo nenavadno smešno, kot da bi bili agenciji otročja igra neumnih otrok, ki so se igrali agente. Čez nekaj časa je vstal iz postelje, ki je bila trenutno njegov edini dom in se odpravil v kopalnico. Če bi lahko bi preživel ves dan z njo v postelji, vendar je vedel da bi to vso zadevo le še poslabšalo. Morala sta se vrniti vsak v svojo agencijo in James je že užival ob šefovemu spačenemu obrazu. Nasmehnil se je ter se stuširal. Obrisal se je ter si lase popravil nazaj. Oblekel je svojo dolge črne hlače in kratko rdečo majico. Odpravil se je iz kopalnice nazaj v sobo, v kateri je opazil Ero. Tudi ona je bila oblečena in je pravkar zajtrkovala. James je odšel do nje in jo poljubil ter se vsedel na fotelj, v katerem je sedel če včeraj zvečer. Počakal je, da je pojedla do konca, nato pa sta pospravila stvari. James ji je ponudil svojo vizitko (tokrat pravo) in ji rekel, da če ji bo kadarkoli dolgčas, naj ga pokliče. Odšla sta iz sobe, ven iz hotela. Na rdeči preprogi sta se zadnjič pogledala in James jo je poljubil, tokrat bolj strastno kot kadarkoli poprej. "Pokliči me kadarkoli" je rekel, se nasmehnil, si nataknil črna sončna očala in se odpravil v taksi. Zadnjič jo je pogledal in se odpeljal, odpeljal stran od kraja, kjer se je zgodila njuna prva resnična povezava, njegova prva resnična ljubezen.
Nazaj na vrh Go down
Era Olivier
Vodja agencije
Era Olivier


Število prispevkov : 331
Join date : 12/03/2008

Hotel Ibia Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Hotel Ibia   Hotel Ibia EmptyPon Apr 21, 2008 12:01 am

''Kaj sedaj?'' je zopet na vprašanje odgovorila z vprašanjem.''Morala bova iti vsak sebi, James.'' je rekla in nato utihnila na trenutek. Globoko je zavzdihnila in ga nekoliko bolj resno pogledala.
''Dobro veš, da si s tem postavil svojo glavo pod rezilo. Če za to izve Gaspard, nastradava oba. Ti zaradi izdaje, jaz zaradi razloga, ki sploh ne obstaja. Znebil se te bo, čim izve za tole. Tega nebom dopustila, James. Jaz...'' je rekla, a besede so se zaustavile. Iz svojih ust ni mogla spraviti niti ene.
''Iti bova morala.'' je nato dodala in sedla. James je odšel proti kopalnici, pod tuš. Sama pa je najprej stopila na teraso, da bi si zbistrila misli. Zopet je zavel hladen veter in se zažrl v njene temne lase.
Vrnila se je nazaj in poiskala vse svoje stvari. Najprej se je oblekla, nato pa še izpod postelje potegnila pištolo in jo očistila. Mimogrede je iz pladnja z zajtrkom vzela košček jabolka in ga pojedla. Vendar ji hrana ni dišala. Ni imela apetita. Imela je občutek, kot da je nekaj minut prej pojedla kamen. In tudi roke so se ji nekoliko tresle. Ni si mislila, da bo kdaj naredila kaj takega, a sedaj agencija ni bila več na prvem mestu. Denar in agencija sta se umaknila ljubezni. Ljubezni, katere občutek je že pozabila, toliko časa že ni ljubila. Sedla je na enega izmed stolov in obraz zakopala v dlani. Imela je veliko stvari o katerih je razmišljala. Lahko bi razmišljala ure in ure, a stvari ne bi prišla do dna.
Čez nekaj minut so se vrata kopalnice odprla in James je prisedel k njej. ''Greva?'' mu je zašepetala in mu vrnila poljub. Pograbila je pištolo, jo zataknila za pas in kovček. Odšla sta pred hotel, kjer ji je v roke potisnil svojo vizitko.
''James, če boš...'' je začela, a ji je zopet ugovarjal s poljubom. Toda ta je bil drugačen od ostalih. Tako nežen in ob enem strasten, tako globok. Objela ga je in še zadnjič vdihnila njegov lastni vonj.
''Vem, da ti bo zagrozil. Veš kje me najdeš, če bodo težave.'' je še rekla in ga še sama zadnjič poljubila. Te amo. mu je v rodni španščini zašepetala na uho in se nato odmaknila od njega, da je sedel v taxi. Tudi sama je stekla na drugo stran velike ceste in ustavila taxi, kateri jo je popeljal na letališče.
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





Hotel Ibia Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Hotel Ibia   Hotel Ibia Empty

Nazaj na vrh Go down
 
Hotel Ibia
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1
 Similar topics
-
» Hotel Apolo
» Hotel Chuntao
» Grand Hotel Wagner *****

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
M Intelligence Agency of 3 :: Obljubljena dežela :: Las Vegas-
Pojdi na: