M Intelligence Agency of 3
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dobrodošli v virtualni svet vohunjenja, tekmovanja in iskanja neprecenljivih zakladov.
 
KazaloKazalo  GalleryGallery  Latest imagesLatest images  IščiIšči  Registriraj seRegistriraj se  PrijavaPrijava  

 

 Aqua pub

Go down 
5 posters
AvtorSporočilo
Bubbles
Admin
Bubbles


Število prispevkov : 100
Join date : 10/03/2008

Aqua pub Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Aqua pub   Aqua pub EmptyČet Mar 20, 2008 8:27 pm

Kristalno čista voda. Razigrani otroci. Nekje v daljavi obrisi vulkana. Prizor, ki ga obiskovalci Aqua puba srečujejo vsak dan. Popoldan je pub polen mladine, ki se tu po kopanju ustavijo na osvežilni pijači, mogoče pa je tudi opaziti mlade mamice z otroki ki se sladkajo z sladoledom.
Zvečer pa se pub spremeni v pravi kraj za zabavanje. Vsak večer in dolgo v noč tu potekajo zabave, ki jim ni konca.
Ob baru sta tudi dve odbojkarski igrišči, kjer lahko preživljate svoj prosti čas.
Nazaj na vrh Go down
James McKellen
Začetnik
James McKellen


Število prispevkov : 466
Join date : 15/04/2008
Kraj : Wher the party is... I am there

Aqua pub Empty
ObjavljaNaslov sporočila: RE: Aqua pub   Aqua pub EmptySob Apr 19, 2008 5:39 pm

James se je razveselil njenemu odgovoru na povabilo. Opazoval jo je, ko je vstala in pospravljala stvari v torbico, ki jo je pozneje prislonila h skali. Nasmehnil se ji je in opazoval njeno telo, opazil je njena dva tatooja. Prvi je bil na njenem golem hrbtu v podobi velikega tigra, drugi pa je bil na desni strani njenega bujnega oprsja, ki pa mu ni posvečal pozornosti. Zalotil se je v sanjarjenju in hitro obrnil glavo, ter poskušal čimbolj intenzivno razmišljati o bližnjem kamnu, ki je ležal sredi peščene plaže. Kmalu je Era vse pospravila v torbico in si čez kopalke nadela kratko črno krilo. Greva? jo je James vprašal z zelo dobro zaigranim naglasom italijanščine. Prikimala je in že sta se drug ob drugem odpravila po peščeni poti v mesto. Ko je James prej prispel, je opazil nek Aqua pub, ki se mu je zdel še najboljša odločitev. Medtem, ko sta hodila jo je vprašal kaj počne v na tem kraju? Kmalu sta prispela v pub. James je namignil na bližnjo mizo, h kateri sta pristopila. James, ki je hotel delovati kavalirsko, ji je primaknil stol, na katerega se je vsedla, sam pa se je vsedel na nasprotnega. Si tukaj v sredozemlju čisto sama? jo je vprašal in pomignil natakarju. Hotela je odgovoriti, vendar se je natakar podvizal in skoraj pritekel. V italjanščini ju je vprašal kaj bosta. Era je mela prekrasne sive oči, ki so se ujemali skupaj z njenimi lasmi in telesom... Natakar in Era sta ga vprašajoče gledala. Hitro je odmaknil oči in naročil natakarju, naj mu prinese isto kot nje. Natakar je pogledal Ero in čakal da naroči...
Nazaj na vrh Go down
Era Olivier
Vodja agencije
Era Olivier


Število prispevkov : 331
Join date : 12/03/2008

Aqua pub Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Aqua pub   Aqua pub EmptySob Apr 19, 2008 6:37 pm

Mogoče pa res ni slabo, da sem sprejela povabilo. Upam samo, da ne naletim na koga iz mafijskih združb. Zakaj zavraga si nisem prej spremenila podobe. si je mislila in mu sledila. Nekaj minut sta hodila po mestnih ulicah in nato prispela v enega izmed barov. Era je vstopila in sedla na stol.
Daniel je poklical natakarja in Era je naročila:'' Jaz bom teqillo.'' je rekla in upala da imajo eno izmed boljših in ne samo nek ponarejen zmazek, kot jih je ponavadi srečevala v takih barih.
''Sama. No ubistvu ja. Službeno sem v tem kraju. Sicer pa mi ni težko potovati popolnoma sama. Znajdem se tudi brez pomoči.'' je samozavestno odgovorila in se zadrževala, da ni začela s svojimi sarkastičnimi izjavami, katere so jo velikokrat popadle.
''Pa ti? Imaš zanimiv naglas, ki se nekoliko razlikuje od tega v Palermu.'' je še dodala. Že dolgo se ni sporazumevala v italjanščini. Ni preveč marala tega jezika, bil ji je popolnoma antipatičen. Raje je imela svoj materni jezik, španščino. Nato je spregovorila v angleščini.''Lahko pa se pogovarjava tudi v katerem drugem jeziku, če želiš.'' se je nasmehnila.
Mislim, da bi morala za vsak slučaj preveriti, če je tale v vohunskih vodah. Nekje sem ga že videla. ji je odzvanjalo v glavi. Za trenutek je pomislila in se spomnila. Narejeno je pogledala na uro:''Oprosti mi za trenutek, ampak opraviti moram telefonski klic.'' se je nasmehnila kolikor sladko se je lahko in počasi vstala. Vzela je mobilni telefon, ki ga je na njeno srečo imela s seboj in odšla na teraso bara. Vtipkala je številko svoje pisarne. Oglasila se je Julie, njena tajnica.
''Julie? Dobro me poslušaj. V bazi podatkov preveri ime Daniel Jones. Potem mi sporoči preko oddajnika. Trenutno se ne morem oglasiti na telefon, če boš imela kake informacije zame. V redu?'' je zašepetala in nato čakala, da ji Julie odgovori.
''Prav, bom poiskala.'' je odvrnila in prekinila linijo. Era se je odpravila nazaj k mizi in se zopet nasmehnila svojemu novemu znancu.
Nazaj na vrh Go down
James McKellen
Začetnik
James McKellen


Število prispevkov : 466
Join date : 15/04/2008
Kraj : Wher the party is... I am there

Aqua pub Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Aqua pub   Aqua pub EmptySob Apr 19, 2008 6:59 pm

Natakar je prinesel teqillo in James je počasi srknil. Era je bila zunaj in z nekom govorila po telefonu. Spet je preudarno razmišljal: s kom govori? me je razkrinkala, me pozna vendar se samo pretvarja da me ne? ukrepati bom moral, če sedaj govori z agencijo in ji povejo kdo sem sem v škripcih. Proti njej se nemorem boriti, saj je vendar... ženska, lepa ženska... ukrepati moram, ukrepati. Era je prišla nazaj in sedla na stol. Sin? je vprašal James.Moj naglas? Moj mati je bila Francozinja, oče pa Italijan ji je povedal. Nekje sem te že videl, si mogoče tudi znanstvenica ali arheologinja jo je vprašal. James je z rokami brskal po žepih in dobil nekakšen manjši kamen, ki ga je prej pobral. Dobil je idejo kako ji uničiti telefon, da ji nebodo mogli povedati kdo je, če ji že niso? Pravkar je prihajal natakar z polnim vrčom vode, James je previdno nameril ter zakotalil kamen po tleh pred njegove noge. Natakarju je spodrsnilo in vrč vode je odletel ravno na njen telefon, kjer se je razbil. Iz telefona je švignila iskra. James je vstal ter natakarju rekel, naj bolj pazi in da ji je verjetno uničil telefon. Era ga je gledala in bila tiho. Upam da me to dejanje ni izdalo, vsaj krinko sem si rešil...
Nazaj na vrh Go down
Aurence
Začetnica
Aurence


Število prispevkov : 12
Join date : 09/04/2008

Aqua pub Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Aqua pub   Aqua pub EmptySob Apr 19, 2008 7:59 pm

Aurence je vstopila v lokal. Zagledala je zmedenega natakarja, Ero ter Jamesa. Takoj je videla, da je nekaj narobe, ampak je stvar raje pustila pri miru. Usedla se je za eno izmed miz. Poklicala natakarja in naročila limonado ter pričakovala svojega sodelavca Remusa. Upala je, da bo kmalu prišel. Natakar je bil tiho in bil je zelo hiter, takoj je prinesel velik kozarec limonade z ledom. Aurence ga je prosila še za malo sladkorja in prinesel ji ga je. Nato je odprla svoj telefon in nekaj iskala na njem, ampak tistega iskanega sporočila ni našla Le kje je tole prekleto sporočilo?!. Zazrla se je v Jamesa, nato počasi v Ero, nazadnje še v natakarja. Vsi so se zdeli zelo skrivnostni, kot da bi se nekaj zgodilo. Jamesov obraz je izgledal rahlo jezno. Spet se je zatopila v druge stvari in upala, da bo Remus kmalu v pubu.
Nazaj na vrh Go down
Era Olivier
Vodja agencije
Era Olivier


Število prispevkov : 331
Join date : 12/03/2008

Aqua pub Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Aqua pub   Aqua pub EmptySob Apr 19, 2008 8:07 pm

Ko je sedla je še sama dvignila kozarček s teqillo in nazdravila Danielu.
''Na zdravje.'' je rekla in pomežiknila. Izpila je vsebino kozarčka in nato zagrizla v limeto.
Upam, da ni kaj posumil, ko sem odšla na teraso telefonrat. si je mislila in se s komolci naslonila na površino mize.
''Sin? Ne, nimam otrok. In prav tako nimam moža. Trenutno sem poročena s službo. Morala sem poklicati šefa, da se dogovorim za uro sestanka, ki ga moram opraviti. Ne verjamem, da me poznaš. Delam v mehiškem veleposlaništvu v Ameriki. Prevajalka sem.'' je nahitro natvezila, a v njeni pripovedi je bilo tudi nekaj resnice.
Nenadoma je zaslišala krik in nato tresk stekla ob mizo pred njo. Zamižala je in pred obraz nastavila roko, da bi se zavarovala pred steklom, ki je bušnilo okoli. A njen vrat ni imel ravno sreče. Košček stekla jo je popraskal po vratu in iz praske se je pocedila kapljica krvi. Povsod drugod po telesu je bila mokra od vode, ki se je razlila iz razbitega vrča. Obrisala je vodo z ramen in vratu, pri tem pa pogledala na mizo. Ta je bila polna koščkov stekla in mokra od vode. Sredi luže pa je stal njen telefon, popolnoma uničen.
''Prekleto.'' je zaklela, vzela telefon in odstranila ohišje. Bil je popolnoma premočen in neuporaben. Pogledala je Daniela in se le zasmejala, ko je videla kako je nadiral natakarja.
''Pusti, je že v redu. Saj je bila nesreča.'' je rekla in tudi sama vstala. Počutila se je nekako čudno, ampak srečno. Tole potovanje ni bilo tako zelo napačno, saj se je po dolgem času nekoliko sprostila. Vsaj tisti trenutek, ko je opazovala svoj uničen telefon, zmedenega natakarja in stekla polno mizo, ni mislila na agencijo in delo.
Nazaj na vrh Go down
James McKellen
Začetnik
James McKellen


Število prispevkov : 466
Join date : 15/04/2008
Kraj : Wher the party is... I am there

Aqua pub Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Aqua pub   Aqua pub EmptySob Apr 19, 2008 8:22 pm

James se je vsedel nazaj na stol, in opazil Aurance. Samo še tega se je mankalo, da pride v pub še več SIS agentov. James je takrat opazil, da ima Era opraskan vrat in hitro pograbil priložnost, da zapustita pub. Krvaviš je rekel, in vzel robček ter ji ga ponudil. K zdravniku moraš, poškodovan vrat je lahko velika ovira, poleg tega sem že sit tega lokala, vsi so nerodni. Pojdiva rajši nekam drugam na bolj intimno lokacijo je rekel ter čakal odgovor, poleg tega pa se bova ustavila še v kakšni trgovini, ker sem jaz kriv za tvoj telefon. Če te nebi povabil na pijačo, bi še vedno imela telefon in nebi krvavela. Vse kar naredim je narobe je žalostno rekel. Pozabil je že na agencije in na nevarnost in se začel obnašati bolj sproščeno. Ugotovil je, da je Era drugačna kot jo je opisoval njegov šef. Bila je prijazna in polna miline, ali pa je imela izjemno dobro krinko, predobro. Čakal je un upal da Aurance ne bo reagirala in se bo delala da ju nepozna. Upal je, da v lokal ne bo prišlo še več agentov, upal je da ju nebodo motili in spoštovali njegovo osebno življenje. Za hrbtom je Aurance roko pomignil naj se dela da ju nepozna. Upal je da bo mislila da je na misiji, čeprav jje ni imel in je hotel Ero le pobližje spoznati, mogoče bi lahko pod krinko celo postal prijatelj z njo, mogoče še kej več, mogoče vendar obenem nemogoče... James je vedel da nad njo nebi nikoli mogel stegniti roko ali ji narediti karkoli nasilnega. Imel je občutek, da se je prvič po petih letih nekomu približal, mogoče preveč...
Nazaj na vrh Go down
Era Olivier
Vodja agencije
Era Olivier


Število prispevkov : 331
Join date : 12/03/2008

Aqua pub Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Aqua pub   Aqua pub EmptySob Apr 19, 2008 9:00 pm

Daniel ji je ponudil robček, da je obrisala krvavečo prasko na vratu. Medtem pa ji ni ušlo, da je pogledoval mimo njenega obraza.
''Saj je v redu. Ne potrebujem zdravnika in nisi ti kriv za telefon. Saj nisi ti vrgel vrča.'' je zavrnila njegov stavek in obrisala krvav vrat.
''Prav, lahko greva nazaj na plažo, da vzamem svoje stvari. Sedaj sonce že pošteno pripeka.'' je rekla in se nato obrnila, da bi odšla. Za mizo ob vratih je zagledala dekle, ki je pilo limonado. Tudi ona se ji je zdela znana.
Prekleto, kaj je sedaj to? Zakaj se mi stalno zdi, da poznam ljudi? Upam, da niso eni izmed delavcev mafijskih združb. Če so, sem pečena. je razmišljala. Kar nekajkrat je že ogoljufala in pretentala mnoge mafijce in nebi bila presenečena, če bi bil razpisan lov na njeno glavo.
''Najina pijača se ni ravno izšla, kaj?'' je rekla Danielu, ko sta se vračala po istih ulicah, kot sta poprej hodila. ''Povej mi, kaj pa ti počneš v življenju? Imaš rad izzive in adrenalin?''


( bedn post, ampk nimam cajta za kej bolšga kr se mi mudi. ti kr odpiš, odgovor dobiš kasnej. )
Nazaj na vrh Go down
Aurence
Začetnica
Aurence


Število prispevkov : 12
Join date : 09/04/2008

Aqua pub Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Aqua pub   Aqua pub EmptyNed Apr 20, 2008 3:17 pm

Aurence je Jamesu na obrazu videla, da ga mora (njega in Ero) pustiti pri miru in se delati kot da ju ne pozna. Še vedno je srkala limonado in čakala na Remusa, ki ji je rekel, da se dobita v Aqua pubu v Palermu, ampak njega ni in ni hotelo biti. Rahlo je že postajala nestrpna ob čakanju na Remusa. Minilo je že zelo veliko časa zato se je odločila, da bo počasi zapustila pub. Era in James sta med tem že odšla. Aurence je nato pograbila svojo torbo in pozdravila natakarja, ki še vedno ni videl za kaj se gre. Nato si je samo še nataknila svoja velikanska sončna očala ter odšla ven iz puba.

[nism prou velik napisala, ampk nism vedla, kj nj npišm]
Nazaj na vrh Go down
MaryBelle
Začetnica



Število prispevkov : 6
Join date : 01/06/2008

Aqua pub Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Aqua pub   Aqua pub EmptyČet Jun 05, 2008 6:29 pm

Na pretek je imela veliko časa,saj je iz agencije še niso obvestili o nalogi.Čas je želela dobro izkoristiti,zato je v avto spravila voziček,torbo in njeno hčerko v otroški stolček in se odpeljala na letališče,kjer jo je čakalo agencijsko zasebno letalo,ki ga je najela za izlet.Odpeljalo ju je v Palermo,kjer sta šli najprejv Aqua Pub.MaryBelle je sedla in Carson posadila v svoje naročje.Poklicala je natakarja in za malo naročila sladoled z okusom brusnice,zase pa hladen breskov sok.Ko sta čakali na postrežbo je morala MaryBelle nekako zamotiti Carson,zato jo je posedla v voziček,in ji podala njene igrače.Druženje s hčerko ji je bilo v veselje,saj je ni pogosto videla,poleg tega pa je bila njena punčka prav srčkano bitjece.Natakar ju je postregel in MaryBelle se mu je prijazno nasmehnila.Ni preveč razmišljala.Pač običajne reči.Kako se pobotati z družino,kaj naj naredi,ker jo bo Jerry bivši mož tožil,ker mu je prepovedala stike s hčerjo...


(Remus)
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





Aqua pub Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Aqua pub   Aqua pub Empty

Nazaj na vrh Go down
 
Aqua pub
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
M Intelligence Agency of 3 :: Stari svet :: Palermo-
Pojdi na: