M Intelligence Agency of 3
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dobrodošli v virtualni svet vohunjenja, tekmovanja in iskanja neprecenljivih zakladov.
 
KazaloKazalo  GalleryGallery  Latest imagesLatest images  IščiIšči  Registriraj seRegistriraj se  PrijavaPrijava  

 

 Vprašanja

Go down 
+2
Nicole.
Bubbles
6 posters
AvtorSporočilo
Bubbles
Admin
Bubbles


Število prispevkov : 100
Join date : 10/03/2008

Vprašanja Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Vprašanja   Vprašanja EmptySre Mar 19, 2008 11:14 pm

Tema za vse vaša vprašanja v zvezi z forumam.
Nazaj na vrh Go down
Nicole.
Začetnica
Nicole.


Število prispevkov : 3
Join date : 15/05/2008

Vprašanja Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Vprašanja   Vprašanja EmptyČet Maj 15, 2008 4:18 pm

Kaj je ID številka pri vpisu?
Nazaj na vrh Go down
Era Olivier
Vodja agencije
Era Olivier


Število prispevkov : 331
Join date : 12/03/2008

Vprašanja Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Vprašanja   Vprašanja EmptyČet Maj 15, 2008 6:18 pm

Nič pomemnega, če vprašaš mene. Samo izmisli si večmestno število. Ni kakih posebnih pravil. Vprašanja 494907
Nazaj na vrh Go down
Alias




Število prispevkov : 1
Join date : 16/06/2008

Vprašanja Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Vprašanja   Vprašanja EmptyPon Jun 16, 2008 6:40 pm

Mene zanima a se sam določiš u kero skupino greš? mislm EOSIA al pa SIS?
Nazaj na vrh Go down
Era Olivier
Vodja agencije
Era Olivier


Število prispevkov : 331
Join date : 12/03/2008

Vprašanja Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Vprašanja   Vprašanja EmptySob Jul 05, 2008 11:42 pm

Ja odločitev je popolnoma tvoja, edino upoštevati moraš prosta mesta v skupini.
Nazaj na vrh Go down
Mary - Kate Black
Začetnica
Mary - Kate Black


Število prispevkov : 6
Join date : 10/04/2008

Vprašanja Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Vprašanja   Vprašanja EmptySre Okt 02, 2013 6:53 pm

Kaj ko bi obnovili tale forum? Smile 

Mi je zapasalo nekaj RPG-ja zadnje čase, pa sem se takoj spomnila na tole M Intelligence Agencijo. Very Happy

Lahko tudi pomagam pri prenovi, če ste za to, da ga skušamo obuditi.
Nazaj na vrh Go down
James McKellen
Začetnik
James McKellen


Število prispevkov : 466
Join date : 15/04/2008
Kraj : Wher the party is... I am there

Vprašanja Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Vprašanja   Vprašanja EmptySob Feb 15, 2014 1:39 pm

hehehe tale forum-rpg so ostanki iz že dolgo preminulega časa Smile čeprav bi bilo vseeno zanimivo nadaljevati zgodbo, sploh sedaj ko smo že vsi krepko starejši (5 let starejši) in imamo veliko več izkušenj tako v življenju kot v pisateljskih vodah.
Nazaj na vrh Go down
Mary - Kate Black
Začetnica
Mary - Kate Black


Število prispevkov : 6
Join date : 10/04/2008

Vprašanja Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Vprašanja   Vprašanja EmptySob Feb 15, 2014 2:03 pm

Že skoraj 6 let starejši, ja.  Very Happy Jaz prav pogrešam RPG. Če je še kdo podobnega mnenja (pa da ima čas Razz glede na to, da smo toliko starejši, je folk mogoče že po šihtih Very Happy), lahko vsaj poskusimo obudit forum.
Nazaj na vrh Go down
James McKellen
Začetnik
James McKellen


Število prispevkov : 466
Join date : 15/04/2008
Kraj : Wher the party is... I am there

Vprašanja Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Vprašanja   Vprašanja EmptySob Feb 15, 2014 6:33 pm

Že po šihtih? no ja tkaj stari pa spet še nismo no Very Happy res da hodim v službo ampak to je bolj pavza pred študijem Very Happy Sicer sm pa govoril s Ksenjo in je rekla da je vse skupaj dobra ideja. Edino vse skupaj bil velik izziv nazaj usposobiti.
Nazaj na vrh Go down
Mary - Kate Black
Začetnica
Mary - Kate Black


Število prispevkov : 6
Join date : 10/04/2008

Vprašanja Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Vprašanja   Vprašanja EmptySob Feb 15, 2014 7:24 pm

Aja, pozabljam, da sem bila takrat ena starejših. Very Happy Sicer pa ja, imaš prav, eni smo pa ravno dobro zalaufali s študijem. Razz

Mislim, da bi bilo še najtežje pridobiti folk, ki bi redno obiskoval forum. Ne vem, koliko je RPG še popularen. Sama ideja foruma se mi pa še vedno zdi fenomenalna, tako da bi ga bilo škoda zavreči. Smile


Nazaj na vrh Go down
Era Olivier
Vodja agencije
Era Olivier


Število prispevkov : 331
Join date : 12/03/2008

Vprašanja Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Vprašanja   Vprašanja EmptySob Feb 15, 2014 10:48 pm

Končno sem se prebila do gesla in vstopa do svojega dolgo pozabljenega računa Very Happy Mislim da je fajn ideja, samo skrbi me obisk...danes RPGji niso več tolko popularni kot so bli včasih :/
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





Vprašanja Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Vprašanja   Vprašanja Empty

Nazaj na vrh Go down
 
Vprašanja
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
M Intelligence Agency of 3 :: Začetek :: Oglasna deska-
Pojdi na: